Twitter
English (UK)Slovenian (sl-SI)
Menu

A+ A A-

Members

 

OPD representatives:

 

Partners:

  

 

CGP, d.d. (Edo Škufca)

KOLEKTOR CPG, d.o.o. (Kristjan Mugerli in Zvone Likar)

POMGRAD, d.d. (Dean Donko)

TRGOGRAD d.o.o., Litija (Dejan Poglajen) 

  

        I. RANG

  

Asfalti Ptuj, d.o.o. (Boštjan Duronjič)

Cestno podjetje Ptuj, d.d. (Martin Turk)

DRI upravljanje investicij, d.o.o. (Irena Fortuna)

Gorenjska gradbena družba d.d. (Iztok Tonejec)

MAPRI Proasfalt d.o.o. (Primož Petrič)

PETROL d.d. Ljubljana (Uroš Mesojedec)

STRABAG AG, Podružnica Ljubljana (Dejan Kiš)

VOC, d.d. (Matjaž Geršak)

 

           II. RANG

 

 

AMMANN Aufbereitung AG (Andrej Sosic)

ASFALT KOVAČ d.o.o. (Nataša Kovač)

Asfalting d.o.o. (Tadej Lesjak)

CP Asfalt, d.o.o. (Aleš Trauner)

CPK d.d. (Stojan Natlačen Penko) 

CVP Inženiring d.o.o. (Bojan Hočevar)

CTS Bitumen GmbH (Otto Vogel)

Fliegl Bau- & Kommunaltechnik GmbH (Martin Fliegl)

FRAGMAT TIM, d.o.o. (Rok Žgajnar)

GP KRK d.d., Podružnica za gradnjo v Sloveniji (Damir Crnčič)

HIPOX d.o.o (Metod Zavodnik)

IGMAT d.d. (Janez Prosen) 

IMS INVEST d.o.o. (Karl Iljaž)

Komunala Slovenske Gorice, d.o.o. (Živko Konrad)

KPL, d.o.o. (Andrej Goršič)

Lespatex, d.o.o. (Matjaž Gregorič)

Joseph Vögele AG (Marcio Cavalcanti Happle)

OMV GmbH (Markus Spiegl)

REMONT NG, d.o.o. (Anton Aškerc)

Tovarna asfalta Črnuče, d.o.o. (Radenko Čubić)

Tovarna asfalta Kidričevo d.o.o. (Dean Peršon) 

VIANOVA Slovenija d.o.o. (Franc Pungerčič)

VILLAS Austria (Herman Schutte)

Zavod za gradbeništvo (Mojca Ravnikar Turk)  

 

          III.  RANG

  

 

ADVANCED CHEMICAL TRADING (Michael Leimer)

 

AXIS, d.o.o. (Bojan Strah)

 

B&A&M, d.o.o. (Miran Brence st.)

 

BEXEL CONSULTING,d.o.o. (Veljko Janjić) 

 

BGR inženiring d.o.o. (Borut Willenpart) 

 

CELAB d.o.o. (Gregor Cej)

 

CESTEL d.o.o. (Julijana Jamnik)

 

CGS Labs, d.o.o. (Matjaž Šajn)

 

GAAL gradnje, d.o.o. (Andrej Leskovšek)

 

GI ZRMK d.o.o. (Simon Žiberna)

 

INTERCHEM HmbH (Boris Kalčič)

 

KOP Brežice, d.d. (Matjaž Resnik)

 

MC Metal d.o.o. (Igor Czerny)

 

RAMTECH d.o.o. (Tomislav Šafran)

 

RO-TEHNOLOGIJA, d.o.o. (Marko Balkovec)

 

SAINT GOBAIN ADFORS, s.r.o. (Ilija Radenović)

 

SIKA d.o.o. (Samo Križaj)

 

STRUCTUM d.o.o. (Zvonko Cotič)

 

TAHTING, d.o.o.(Robert Bajs)

 

UL – Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo (Marjan Žura)

 

Weisig Maschinenbau (Sigurd Weisig)

 

 

 

 

 

Login or Register